مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف گفت: موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف به زائران لرستان، سایر استان ها و زائران کشورهای خارجی خدمت رسانی کرد.

به گزارش نیساخبر،کاکاوند در مورد خدمات رسانی موکبب خواهران استان لرستان به زائران اربعین در شهر نجف اشرف، اظهار داشت: ۱۲ خادم خواهر از مجموعه های مختلف مردمی و شهرهای مختلف استان لرستان در موکب خواهران لرستان در شهر نجف به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی کردند.

وی افزود: برگزاری نماز جماعت بصورت مستمر و منظم، برگزاری هیئت خواهران(سخنرانی، مداحی و دعاخوانی)، ارائه بازی های متنوع کودکان(نقاشی، قرآن، اریگامی و …)، اهداء هدیه به زائران ایرانی، اهداء هدیه برای کودکان عراقی توسط زائران ایرانی، ارائه مشاوره خانواده و پاسخگویی به احکام و مسائل شرعی توسط طلاب خواهر و مبلغین برنامه های فرهنگی ما در موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف بود.

مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف گفت: همچنین در این موکب روزانه روزانه حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ خانم اسکان داده و صبحانه، ناهار و شام زائران توزیع می شد.

کاکاوند عنوان کرد: بیشترین زائران از استان لرستان بودند اما از سایر استان ها مانند تهران، قم، قزوین، همدان، خراسان، خوزستان، مرکزی، فارس، ایلام، مازندران، زنجان، اصفهان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و نیز از کشورهای آلمان، فرانسه، بوسنی هرزگوین، افغانستان و ترکیه زائر داشتیم.

انتهای پیام/