خدمت رسانی موکب خواهران لرستان در نجف به زائران خارجی+ تصاویر

آخرین اخبار

مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف گفت: موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف به زائران لرستان، سایر استان ها و زائران کشورهای خارجی خدمت رسانی کرد.

به گزارش نیساخبر،کاکاوند در مورد خدمات رسانی موکبب خواهران استان لرستان به زائران اربعین در شهر نجف اشرف، اظهار داشت: 12 خادم خواهر از مجموعه های مختلف مردمی و شهرهای مختلف استان لرستان در موکب خواهران لرستان در شهر نجف به زائران اربعین حسینی خدمت رسانی کردند.

وی افزود: برگزاری نماز جماعت بصورت مستمر و منظم، برگزاری هیئت خواهران(سخنرانی، مداحی و دعاخوانی)، ارائه بازی های متنوع کودکان(نقاشی، قرآن، اریگامی و …)، اهداء هدیه به زائران ایرانی، اهداء هدیه برای کودکان عراقی توسط زائران ایرانی، ارائه مشاوره خانواده و پاسخگویی به احکام و مسائل شرعی توسط طلاب خواهر و مبلغین برنامه های فرهنگی ما در موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف بود.

مسئول موکب خواهران استان لرستان در شهر نجف گفت: همچنین در این موکب روزانه روزانه حدود 500 تا 600 خانم اسکان داده و صبحانه، ناهار و شام زائران توزیع می شد.

کاکاوند عنوان کرد: بیشترین زائران از استان لرستان بودند اما از سایر استان ها مانند تهران، قم، قزوین، همدان، خراسان، خوزستان، مرکزی، فارس، ایلام، مازندران، زنجان، اصفهان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و نیز از کشورهای آلمان، فرانسه، بوسنی هرزگوین، افغانستان و ترکیه زائر داشتیم.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.