دبیرخانه مشترک شهید مدرس در لرستان راه‌اندازی شد

آخرین اخبار

سردار مرتضی کشکولی عصر امروز در جمع خبرنگاران از راه اندازی دبیرخانه مشترک شهید مدرس بین شورای راهبردی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان و مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی لرستان خبر داد و اظهار داشت: این دبیرخانه امروز با حضور مجمع نمایندگان استان و شورای راهبردی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان راه‌اندازی شد.
وی افزود: سپاه به عنوان هیئت اندیشه ورز مجلس، پشتوانه پنج هزار و ۲۰۰ نخبه، فرهیخته و کارشناس در زمینه های صنعت، کشاورزی، فرهنگی، مسائل اجتماعی خواهد بود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: با راه اندازی این دبیرخانه مشترک، سپاه به عنوان پشتیبان نمایندگان خواهد بود که در این راستا یک تفاهم نامه صورت گرفته که خیلی از مسائل ملی، استانی و شهرستانی در همین دبیرخانه حل و فصل خواهد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.