مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد گفت: محیط‌بان لرستانی در درگیری با ۳ متخلف زیست محیطی که اقدام به قطع درختان منطقه حفاظت شده سفید کوه کرده بودند، مصدوم شد.

خرم‌آباد|درگیری متخلفان محیط زیست با محیط بان لرستانی؛ زخمی شدن محیط بان و دستگیری متخلفان+تصویر

به گزارش نیساخبر“علیرضا رحیمی  از مصدومیت یک محیط بان لرستانی در حین ماموریت توسط متخلفان محیط زیستی خبر داد و گفت: محمد موحدی‌کیا محیط‌بان منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه روز گذشته در حین ماموریت مشاهده می‌کند که سه نفر مشغول قطع درختان بلوط هستند و هنگامی که نزد این افراد می‌رود و به آنها تذکر می‌دهد او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

وی افزود: این محیط بان تبر را از این متخلفان می‌گیرد و آنها را می‌خواهد به سمت پاسگاه هدایت کند تا صورت جلسه انجام شود اما آنها  می‌خواهند تبر را پس بگیرند و سپس شروع به کتک زدن این محیط بان می‌کنند.

مسئول منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد عنوان کرد: پس از تماس این محیط بان به پلیس و با حضور محیط بان‌های دیگری که از راه می‌رسند، متهمان دستگیر و صورت جلسه انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه دو نفر از این متخلفان پدر و پسر هستند، بیان کرد: تبر و چاقوی این سه متخلف ضبط شده و هم اکنون به دستور قاضی در بازداشت به سر می‌برند.

رحیمی با بیان اینکه محمد موحدی‌کیا از ناحیه دست چپ، صورت، و سینه آسیب دیده است، عنوان کرد: این محیط‌بان هم اکنون در بیمارستان بستری  و تحت مراقبت است.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما