درگیری مسلحانه شکارچیان بز کوهی با محیط‌بانان در شهرستان «سلسله»

آخرین اخبار

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سلسله از درگیری مسلحانه محیط‌بانان این شهرستان با شکارچیان و کشف یک لاشه بز کوهی از آنان خبر داد.

به گزارش نیساخبر“علیرضا رحیمی اظهار داشت: محیط بانان شهرستان سلسله در پی گشت و کنترل از سطح منطقه شکار و صید ممنوع «گرین» در ساعت ۲۰ مورخه ۱۹ /۱۲ /۹۷ متوجه حضور ۳ نفر شکارچی شده و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.

وی افزود: متخلفین با دیدن مأمورین اقدام به درگیری مسلحانه و تیر اندازی به سمت محیط بانان کرده که پس از یک ساعت درگیری متخلفین شناسایی و لاشه یک رأس بز کوهی از آنان کشف و ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سلسله با بیان اینکه شکارچیان از تاریکی شب استفاده کرده و متواری شدند، یادآور شد: موضوع طی تماس تلفنی به اطلاع دادستان رسیده و پرونده قضائی برای متخلفین تنظیم شده تا به مراجع قضائی معرفی شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.