در خانه بمانید/ بهترین راه کنترل و قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا ماندن در خانه است

آخرین اخبار

فرمانده سپاه ناحیه الشتربر اشاره بر لزوم رعایت بهداشت عمومی اظهار داشت :بر اساس توصیه متخصصان بهترین راه کنترل و قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، در خانه ماندن و اجتناب از حضور در معابر و محل تجمعات و در مرحله بعدی رعایت کامل بهداشت فردی است.

سرهنگ محمود یوسفوند افزود : با توجه به شیوع ویروس کرونا در تمامی نقاط کشور و در حال گسترش بودن آن، به منظور کنترل اپیدمی این ویروس از تمام شهروندان عزیز انتظار می‌رود حتی‌الامکان از منزل خارج نشوند؛ چراکه در شرایط کنونی شرکت در مراسمات و هر گونه تجمعی به شدت می‌تواند عامل انتقال و گسترش ویروس باشد.

وی افزود: ما با بحرانی مواجه ایم که جهت کنترل آن نیازمند همکاری تمامی شهروندان هستیم.

فرمانده سپاه الشتر تصریح کرد :  با توجه به ضدعفونی و گندزدایی مراکز و معابر عمومی شهر الشتر توسط سپاه ناحیه شهرستان تا چند روز به صورت روزانه ، به دلیل ماندگاری بیشتر مواد استفاده شده ، از مردم عزیز تقاضا داریم حداقل تا دو ساعت در محل های ضد عفونی شده حضور پیدا ننمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.