اعترافات عامل قتل های وحشتناک خرم آبادی پس از دستگیری/ تصاویر

آخرین اخبار
جوان ۳۱ ساله‌ای که به اتهام قتل مسلحانه ۴ عضو یک خانواده خرم‌آبادی، تحت تعقیب بود، عصر روز گذشته در مشهد دستگیر شد.
به گزارش نیساخبر، فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: عصر روز گذشته ماموران کلانتری شهید آستانه پرست مشهد به جوان ۳۱ ساله‌ای که به طرز مشکوکی در حال تردد بود، مظنون شدند و او را به کلانتری هدایت کردند.
سردار بهمن امیری مقدم افزود: این جوان وقتی مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت راز جنایت هولناکی را فاش کرد و گفت: ۴ نفر را با استفاده از سلاح کلاشینکف در یکی از روستاهای خرم‌آباد به قتل رسانده است.
مقام ارشد انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: این جوان که مدعی بود دچار عذاب وجدان شده و قصد داشت خودش را به نیروهای انتظامی مشهد معرفی کند در تشریح ماجرای این جنایت فجیع گفت: ما ساکن یکی از روستاهای خرم‌آباد هستیم و پدرم با فردی از اهالی روستا دچار اختلافاتی شد که در پی بروز همین اختلافات آن‌ها پدر مرا کتک زدند. من هم که از این کار آن‌ها به‌شدت عصبانی شده بودم با برداشتن سلاح کلاشینکف به همراه پدرم به سراغ آن‌ها رفتیم و آن مرد را به همراه ۳ تن از فرزندانش با شلیک گلوله به قتل رساندیم سپس سرهای آن‌ها را از بدنشان جدا کردیم. بعد از این حادثه پدرم در خرم‌آباد دستگیر شد و من به مشهد گریختم تا به‌طور پنهانی زندگی کنم. ولی عذاب وجدان رهایم نمی‌کرد تا این که تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم.
سردار امیری مقدم خاطرنشان کرد: در پی اعترافات این جوان ۳۱ ساله، بلافاصله ماموران انتظامی از پلیس آگاهی خرم‌آباد ماجرا را استعلام کردند که مشخص شد این حادثه بیست و سوم بهمن گذشته در یکی از روستاهای خرم‌آباد رخ داده است و متهم دستگیر شده نیز تحت تعقیب قرار داشت. رئیس پلیس خراسان رضوی اضافه کرد: با صدور دستور قضایی، این جوان هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد تا تحقیقات بیشتری در این باره صورت گیرد.
شایان ذکر است در درگیری خانوادگی که ۲۳ بهمن جاری در منطقه “میان‌گلال” در روستای سرطاق خرم‌آباد رخ داد ۴ نفر کشته شد که یکی از قاتلان همان شب دستگیرشده بود و قاتل دوم هم امروز دستگیر شد/ آنا
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.