دستور قضایی برای رسیدگی به حادثه پل کاکارضا سلسله صادر شد

آخرین اخبار

دادستان عمومی و انقلاب سلسله با اشاره به مرگ سه نفر بر اثر واژگونی خودرو در محدوده پل تخریب شده پل کاکارضا گفت: دستور قضایی برای رسیدگی به این حادثه صادر شده است.

محسن همتی  اظهار داشت: پس از آگاهی از حادثه تصادف منجر به مرگ سه نفر شهروند کرجی،   بلافاصله به محل وقوع حادثه رفته و از آنجا بازدید میدانی انجام شد و دستورات قضایی لازم نیز صادر شده است.

وی با بیان اینکه از مراجع انتظامی درخواست شده که تحقیقات میدانی و نظرات کارشناسی خود جهت شناسایی مقصرین ارائه دهند، بیان کرد: آنچه محرز است راننده و اداره راهداری هر ۲ مقصر هستند اما جهت مشخص شدن میزان تقصیر هریک منتظر وصول نظریه کارشناسان پلیس راه هستیم.

همتی با بیان اینکه متاسفانه راهداری و حمل و نقل جاده ای نباید تنها به مسدود کردن این راه پرخطر با ایجاد خاکریز اکتفا می کرد، افزود: متاسفانه زارعین منطقه جهت دسترسی به زمین های کشاورزی خود اقدام به برداشتن خاک ها کرده بودند که همین امر مزید بر علت شد.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه راهداری شهرستان نظارت مستمر بر محدوده پل تخریب شده است، اضافه کرد: قطعا بازدید و نظارت مستمر می توانست نقش مهمی در پیشگیری از حادثه داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.