دستگاه‌های اجرایی برتر استان لرستان در جشنواره شهید رجایی تجلیل شدند

آخرین اخبار

 

سمانه حسن‌پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان در جلسه شورای اداری لرستان  که در سالن جلسات استانداری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی از مجموع دو هزار امتیاز مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: امسال  دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی در پنج گروه آموزشی، پژوهشی، فرهنگی،گروه تولیدی خدماتی، گروه زیربنایی و توسعه زیر ساخت،گروه سلامت و رفاه اجتماعی و همچنین گروه عمومی و قضایی مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان عنوان کرد: در گروه آموزش، پژوهش و فرهنگ اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با کسب بالاترین امتیاز جشنواره شهید رجایی را کسب و برتر شناخته شد.

وی بیان کرد: در گروه زیربنایی و توسعه شرکت آب و فاضلاب، در گروه عمومی و قضایی اداره کل اقتصاد و دارایی در گروه تولیدی و خدماتی اداره کل امور مالیاتی به‌عنوان دستگاه برتر لرستان معرفی شدند همچنین در گروه سلامت و رفاه اجتماعی اداره کل بهزیستی به عنوان دستگاه برتر این حوزه در جشنواره شهید رجایی شناخته شد.

حسن پور تصریح کرد:اداره کل پزشکی قانونی،مرکز تحقیقات کشاورزی و اداره کل نوسازی مدارس بیشترین رشد را در مقایسه با ارزیابی سال گذشته داشته اند .

وی با اشاره به دستگاه‌های برتر دو حوزه عمران، خدماتی و حوزه اقتصادی بر اساس تشخیص شورای راهبری خاطر نشان کرد: شرکت توزیع برق، دانشگاه علوم پزشکی، بنیاد مسکن و شرکت گاز در حوزه عمران و خدماتی  برتر و همچنین در حوزه اقتصادی بانک ملی، اداره کل منابع طبیعی، اداره کل شیلات و سازمان صنعت، معدن و تجارت برتر شناخته شدند.

حسن پور اظهار داشت: از مجموع 51 دستگاه اجرایی استان سه دستگاه رتبه عالی دارند، پنج دستگاه ضعیف‌اند که بر اساس مصوبه  شورای راهبری علت ضعف آنها پیگیری می‌شود و مابقی دستگاه نیز در حد متوسط خوب هستند.

وی افزود: دستگاه‌هایی که در قعر جدول رتبه‌بندی هستند موظف‌اند با برگزاری کارگروه‌های توسعه مدیریت دستگاه با حضور مدیر دستگاه برای بهبود عملکرد و اصلاح فرآیندهای دستگاه در طی سال برگزار شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.