دومین شب طنز انقلاب اسلامی در لرستان برگزار شد+عکس

آخرین اخبار

علی سبزی در جمع خبرنگاران گفت: دومین شب طنز انقلاب اسلامی لرستان با عنوان بنزین مجاز و همچنین اختتامیه نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی استان برگزار شد.

وی افزود: در شب طنز، هنرمندان استان آثار خود را در قالب های مختلف طنز از جمله شعر، نثر و استندآپ کمدی با موضوع افزایش قیمت بنزین و مسائل پیرامون آن از جمله عدم اطلاع رسانی به موقع، عدم اقناع سازی مردم و نخبگان، جداسازی و تفاوت اعتراض با آشوب، گرانی‌ها و همچنین انتظار مردم از مسئولین برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها ارائه و اجرا کردند.

مسؤول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان با بیان اینکه جشنواره شبکه‌های اجتماعی نیز با هدف و معرفی کانال‌ها و صفحات مفید و مناسب به مخاطبان استان برگزار شد، ادامه داد: بیش از ۵۰۰ نفر در جشنواره ثبت نام کردند که امروز با اهدا لوح تقدیر و جوایزی از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.