رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد: 50 دستگاه اتوبوس آماده بازگشت زائران اربعین است

آخرین اخبار

50  دستگاه اتوبوس آماده بازگشت زائران اربعین است

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: 50  دستگاه اتوبوس از ناوگان بروجرد آماده بازگشت زائران اربعین بوده و برگشت زائران از روز گذشته آغاز شده است.

 

 “بهزاد بهاروند” رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: تا کنون 2 هزار و 724 نفر از بروجرد با 40 دستگاه اتوبوس های ناوگان حمل و نقل از بروجرد به مرز مهران اعزام شده اند.

 

وی اضافه کرد: با توجه به این که بازگشت زائران از شب گذشته آغاز شده 50 دستگاه اتوبوس در این مسیر زائران را جابجا می کنند.

 

بهاروند اظهار داشت: بسیاری از زائران اربعین با خودروهای شخصی تا مرز مهران رفته اند اما برای زائرانی که وسیله نقلیه ندارند تدابیری اندیشیده شده تا به راحتی بتوانند به شهر خود برگردند.

به گفته وی روزانه حدود 400 مسافر از شهرستان بروجرد برای اربعین جابجا می شوند و بسیاری از اتوبوس های ناوگان برای خدمت به زائران در این مسیر در نظر گرفته شده اند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد تصریح کرد: بازگشت زائران از مراسم اربعین از شب گذشته آغاز شده و اتوبوس هایی از بروجرد برای بازگشت زائران اعزام شده است.

وی بیان کرد: قیمت جابجایی مسافران اربعین از بروجرد به مهران و بالعکس 55 هزار تومان است و جابجایی زائران تا پایان مراسم اربعین ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع:سفیرافلاک

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.