رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر: نجات چوپان عشایری تخت چان از مرگ حتمی

آخرین اخبار

نجات چوپان عشایری تخت چان از مرگ حتمی

به گزارش نیساخبر به نقل از لرستان خبر، علی کیانی رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: دامداران در هنگام رفتن به ارتفاعات نکات ایمنی را مورد توجه قرار دهند و از نزدیک شدن به پرتگاه ها خودداری کنند.

وی بیان کرد:دامداری به نام”حجت دریکوندی”در هنگام بردن گوسفندان به ارتفاعات تخت چان،دچار حادثه می شود وازکوه به دره پرت می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی ما مستقر در آزاد راه بلافاصله به محل اعزم شدند گفت:پس از تماس و مطلع شدن گروه نجات جمعیت هلال احمر به محل اعزم شدند .

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر با بیان اینکه هم اکنون حال عمومی این حادثه دیده رضایت بخش است اضافه کرد: تیم امداد و نجات پس از انجام کمک های اولیه و اقدام های لازم پزشکی فرد حادثه دیده را که بیهوش یود از مرگ نجات دادند و برای انجام اقدامات تکمیلی درمانی به بیمارستان امام(ره) منتقل کردند.

 انتهای پیام/

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.