رئیس دادگستری شهرستان سلسله پای درد دل فعالان اقتصادی نشست

آخرین اخبار

به گزارش نیساخبر” نشست ریاست دادگستری شهرستان سلسله با فعالان اقتصادی و رییس اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد

در این نشست ریاست دادگستری شهرستان سلسله ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه ، یاد و خاطره ی شهید بهشتی و یاران شهیدش ، مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان سلسله را از زبان آنان جویا شد .

در ادامه برخی از فعالان اقتصادی شهرستان از مشکلاتی که در روند کارگاه های تولیدی خود در سطح شهرستان با آن مواجه هستند مطالبی را بیان کردند.

در پایان این نشست  تصمیم بر این شد که در خصوص توقیف و بازداشت مدیران کارگاه ها و کارافرینان فعال در سطح شهرستان ، توقیف مدیران کارگاه های تولیدی با به کارگیری سایر ظرفیت های قانونی متوقف و در ارتباط با مشکلات زیرساختی شهرک صنعتی و جاده جهت دسترسی کارگاه های تولیدی شن و ماسه منطقه خرگوشناب و نیز موضوع تسهیلات حمایتی در نظر گرفته برای کارگاه های تولیدی که در ایام بیماری کرونا دچار مشکل گردیده اند و همچنین موضوع مالیات و سرمایه در گردش و ثابت مورد نیاز این کارگاه ها ، پیگیری های لازم از جانب اداره صنعت معدن تجارت و دادگستری به عمل آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.