رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان: نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند

آخرین اخبار

 

نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان گفت:نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند، در غیر اینصورت عضو شورای شهر از ادامه فعالیت در هیئت های نظارت و بازرسی منع خواهد شد.

به گزارش نیساخبر وبه نقل ازلرستان خبر، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان بیان کرد: انتخابات رئیس جمهوری با انتخابات شورای شهر متفاوت بوده چرا که انتخابات شورای شهر دارای نظرات و اجرای خاصی بوده که این موضوع با شورای نگهبان نیست.

سپهوند ادامه داد: با این وجود جهت احتیاط در صورتی که  اقوام درجه یک اعضای دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان کاندیدای شورای شهر شوند، این عضو تغییر کرده و یا باید کاندید مورد نظر انصراف دهد.

وی عنوان کرد: نباید اقوام درجه یک سببی و نسبی اعضای هیئت های اجرایی و هیئت های نظارت کاندیدا شوند و ما نیز به این موضوع پایبند خواهیم بود.

 [contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1″]

 

انتهای پیام/

منبع: سفیر افلاک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.