رسانه‌ها رزمندگان خط مقدم مبارزه با تضعیف نظام هستند

آخرین اخبار

حجت الاسلام علی درویشی امروز چهارشنبه در نشست با خبرگزاری‌های لرستان در سخنانی با تاکید بر ضرورت ارتقای سواد رسانه‌ای در لرستان اظهار داشت: باید در راستای مقابله با توطئه و نقشه‌های دشمنان سواد و آگاهی رسانه‌ای جامعه ارتقا پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه رسانه پاک در جهت تعالی جامعه حرکت می‌کند افزود: رسانه‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و… تأثیر گذار هستند و همواره باید به روز باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، انعکاس مشکلات مردم را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کاری رسانه‌ها برشمرد و تصریح کرد: رسانه‌ها در کنار جلوگیری از سیاه نمایی باید زمینه ایجاد روحیه امید آفرینی را در جامعه فراهم آورند.

بیشتر بخوانید

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه رسانه‌ها باید در راستای ترویج ارزش‌های اسلامی و اعتقادی قدم بردارند بیان داشت: همچنین رسانه‌ها باید معتقد به نظام، دلبسته به پیشرفت مردم و مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

وی با تاکید بر اینکه بیانات مقام معظم رهبری باید پایه و اولویت کار رسانه‌ها باشد عنوان کرد: رسانه‌ها نقش بسیار محوری در پیشبرد اهداف نظام دارند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، رسانه‌ها را رزمندگان خط مقدم مبارزه با تحریف، تضعیف نظام و همچنین ناامیدی و یاس مردم عنوان کرد و گفت: کار رسانه، علمی است و در این راستا ضرورت دارد که جلسات هم اندیشی در بین رسانه‌ها همواره برگزار شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.