رقابت ۲ هزار و ۳۹۵ داوطلب کنکور در سلسله

آخرین اخبار

حسین فرهادی اظهار داشت: آزمون امسال در ۲۴ حوزه امتحانی در رشته های ریاضی فیزیک ، هنر، علوم تجربی، زبان خارجه، ادبیات و علوم انسانی در سلسله برگزار می شود.
وی افزود: آزمون داوطلبان گروه هنر در صبح چهارشنبه ۲۹،آزمون داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و انسانی صبح پنجشنبه ۳۰ ،داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه ۳۱ مردادماه و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجه صبح شنبه یکم شهریور ماه ۹۹ همزمان با سراسر کشور در شهرستان  سلسله نیز برگزار خواهد شد.
وی همچنین از آمادگی آموزش وپرورش شهرستان برای برگزاری این رویداد بزرگ ملی خبر داد و گفت: با تمهیدات پیش بینی شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری ادارات و دستگاههای اجرایی، آمادگی لازم برای برگزاری این آزمون بزرگ و سرنوشت ساز را در این شهرستان داریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.