روحیه شهادت طلبی کشور را در برابر حوادث مختلف بیمه کرده است

آخرین اخبار

سرهنگ منصور کریمی فرد ظهر امروز در اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه تبیین ابعاد مختلف دفاع مقدس برای نسل جوان یک ضرورت است اظهار داشت: هفته دفاع مقدس و دلاورمردی‌های مردم انقلابی ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس سند زنده ای برای اثبات حقانیت ملت ایران اسلامی است.

وی بیان کرد: وظیفه همه ماست که شجاعت‌ها، رشادت ها و ایثار گری های دوران دفاع مقدس را گرامی و به آیندگان منتقل کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه پادختز با اشاره به اینکه گرامی داشت هفته دفاع مقدس امسال با محوریت مقاومت و ما ملت حسین برگزار و برنامه ها در سطح کلیه پایگاه های مقاومت اجرا می شود عنوان کرد: عزت و احترام مردم ایران در دنیا مرهون فداکاری‌های شهداء، جانبازان، ایثارگران و تجربه گرانقدر دوران دفاع مقدس است و باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و فرهنگ ایثار و شهادت در بین آنها نهادینه شود.

وی با بیان اینکه امروز روحیه شهادت طلبی کشور را در برابر حوادث مختلف بیمه کرده است تصریح کرد: اگر ایران اسلامی امروز در منطقه به قدرت اول در عرصه‌های گوناگون تبدیل شده و در میان منطقه ناامن خاورمیانه در امنیت کامل قرار دارد به خاطر مجاهدت‌های رزمندگان کشور در دوران هشت سال جنگ تحمیلی است.

کریمی فرد بیان کرد: دفاع مقدس گنجینه گرانسنگی است که تمامی سطوح جامعه در آن نقش آفرینی کردند و این مهم فصل اقتدار و عزت نظام است؛ کشورهای اسلامی با تاسی به ارزش‌های انقلاب اسلامی امروز بیدار شده‌اند و در برابر ظلم ایستادگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس رمز ماندگاری انقلاب اسلامی، ایثارگری و شهادت فرزندان سلحشور این مرز و بوم است؛ امیدواریم با برنامه ریزی و هماهنگی های انجام گرفته برنامه های هفته دفاع مقدس هر چه باشکوه تر برگزار شود و حضور اقشار مختلف مردم در این برنامه ها تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و دفاع از کیان انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.