روستاهای هدف گردشگری شهرستان سلسله در صورت تخصیص بودجه ساماندهی می‌شود

آخرین اخبار
کهمان5

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سلسله گفت: طرح مطالعاتی ساماندهی روستاهای هدف گردشگری شهرستان انجام شده و به محض تخصیص بودجه این روستاها با هدف جذب بیشتر گردشگران و توسعه صنعت گردشگری شهرستان سلسله، ساماندهی می‌شود.

علی جوانمرد ، با اشاره به اینکه طرح مطالعاتی ساماندهی روستاهای هدف گردشگری شهرستان سلسله انجام شده و با تخصیص بودجه کار ساماندهی آغاز می‌شود اظهار داشت: در این طرح سراب زز( واقع در روستای جوانمرد)، سراب کهمان( واقع در روستای دره تنگ) و سراب هنام(واقع در روستای هنام) با هدف توسعه صنعت گردشگری و رفاه حال گردشگران ساماندهی می‌شوند.

وی با بیان اینکه دهیاری روستای جوانمرد زمین لازم برای ساخت مسجد را در اختیار اداره میراث فرهنگی شهرستان قرار داده است عنوان کرد: سراب زز یکی از مناطق زیبای شهرستان سلسله است که همواره مورد توجه گردشگران و مسافرانی از داخل و خارج لرستان است.

جوانمرد خاطرنشان کرد: از آب این سراب جهت مصارف کشاورزی استفاده می‌شود و این سراب می‌تواند برای استان و شهرستان سلسله ازنظر جذب توریسم بسیار موثر باشد که در حال حاضر نیاز به لایروبی دارد که باید توسط دهیاری روستا انجام گیرد.

وی افزود: نصب آلاچیق و سایبان و احداث مسجدی در حریم سراب از جمله کارهایی است که در طرح ساماندهی روستاهای هدف گردشگری برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده و به محض تخصیص بودجه اجرایی می شود.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.