روند ابتلا به بیماری کرونا در استان لرستان صعودی است

آخرین اخبار

سید موسی خادمی ظهر امروز در رابطه با مصوبات جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که به ریاست رئیس جمهور و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد اظهار داشت: در جلسه امروز علاوه بر ارائه گزارش‌های معمول در مورد وضعیت بیماری کرونا، برای مقابله با این ویروس تصمیمات جدیدی نیز گرفته شد.

وی افزود: بر اساس اعلام ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، آمار و گزارش‌ها از آغاز روند صعودی بیماری در کشور حکایت دارد که به تبع آن میزان مبتلایان به بیماری، بستری‌ها و مرگ ناشی از آن سیر صعودی پیدا کرده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در لرستان نیز افزایش یافته است عنوان کرد: از دو هفته پیش تاکنون روند بیماری در لرستان صعودی است که نشان دهنده این است که به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کمتر توجه شده است.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیت موجود از مردم درخواست داریم ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک، از حضور در تجمعات و ترددهای غیرضروری نیز پرهیز کنند تا بتوانیم روند افزایشی ابتلا به بیماری را مهار کنیم.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.