رژه نیرو‌های مسلح امسال با محوریت کمک‌های مومنانه برگزار می‌شود

آخرین اخبار

امیر سرتیب  دوم مراد خوشکنار با اشاره به فرار رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: 31 شهریور آغازگر و بیانگر یاد و خاطره ملت رشید ایران است، در زمان دفاع مقدس، انقلاب اسلامی ایران تازه به پیروزی رسیده بود و استکبار جهانی که می‌دیدند تمام منافع آنها به خطر افتاده است به دنبال راهی بودند که با این انقلاب نوپا  مبارزه کنند  و بر این اساس با طراحی نقشه‌های پیچیده جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند.

 

وی افزود: جنگ در شرایطی بر ملت ایران تحمیل شد که در وضعیت مطلوبی نبودیم و تمام ابرقدرت‌های جهان حامی صدام و رژیم بعث عراق بودند اما  نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران توانستند دست در دست هم  و با اتکاء بر خداوند، ایثار و شجاعت با وجود مشکلات داخلی و کمبودهایی که در آن زمان در  کشور وجود داشت بر دشمن خوار و ذلیل که از حمایت‌های مادی و نظامی بیشتر کشورهای غربی برخوردار بود به پیروزی دست پیدا کند و سندی افتخار آمیز در دفتر تاریخ انقلاب را رقم بزنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 84 پیاده لرستان در رابطه با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح  عنوان کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا رژه اقتدار نیروهای مسلح  مانند سال‌های قبل برگزار نمی‌شود ولی این مراسم با محوریت طرح کمک‌های مومنانه با هدف کمک به هم استانی‌های عزیز در استان لرستان برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.