زیرگذر جاده فیروزآباد الشتر هفته دولت بهره برداری می‌شود

آخرین اخبار

رضا خالقی در بازدید نماینده منتخب سلسله و دلفان از طرح های راهسازی این مناطق افزود:‌ عملیات اجرای زیرگذر فیروز آباد به طول یکهزار و ۲۰۰ متر ۲ خط کند رو و  ۲ دستگاه پل دوربرگردان ، ۴۵۰ شمع بتنی و ۲ هزار و ۴۰۰ متر دیوار حائل در طرفین فعال است.

وی همچنین در خصوص پروژه احداث باند دوم محور فیروزآباد به الشتر اظهار داشت:  هفت کیلومتر از این محور ۱۴ کیلومتری به بهره برداری رسیده و عملیات اجرایی مابقی طرح نیز پیشرفت ۵۰ درصدی دارد.

خالقی با اشاره به پروژه احداث باند دوم محور خرم آباد به نورآباد و نقش آن در کریدور ترانزیتی غرب کشور گفت: طول این پروژه ۹۱ کیلومتر بوده که ۶۵ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و هم اکنون زیر بار ترافیک می باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان همچنین در بازدید از پروژه احداث محور الشتر به بروجرد در محل تونل اسپژ با اشاره به توقف عملیات اجرایی این پروژه در سالهای گذشته  به دلیل اعتبار تصریح کرد:‌ انتظار می رود با همکاری اداره کل راه وشهرسازی و پیگیری نماینده منتخب برای جذب اعتبار، این طرح به عنوان یک مطالبه عمومی تکمیل و بهره برداری شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.