سپاه ناحیه الشتر پیش قدم در مقابله با ویروس کرونا

آخرین اخبار

فرمانده سپاه ناحیه الشتر با اشاره بر پیش قدم بودن سپاه درمقابله با بحران ها اظهار داشت: تیم ضد عفونی کننده سپاه ناحیه الشتر به ضد عفونی معابر و خیابان های سطح شهر پرداختند.

سرهنگ محمود یوسفوندافزود:  این ضدعفونی در معابر اصلی و پرتردد شهر و همچنین بانک ها و دستگاهای خودپرداز برای مقابله با کرونا انجام شده است.

وی افزود ، پاسداران سپاه ناحیه الشتر و بسیجیان این شهرستان در پی شیوع ویروس کرونا بر خود لازم می دانند برای رفع نگرانی و دغدغه مردم تا غلبه کامل بر این بیماری و بازگشت به شرایط عادی از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

سرهنگ یوسفوند تصریح کرد: نیروهای سپاه و بسیج همواره در تمامی صحنه ها حضوری فعال داشته و این بار نیز با تمام توان برای شکست کرونا در کنار مردم خواهد بود.
فرمانده سپاه ناحیه الشتر با بیان اینکه سپاه از بطن و متن مردم  و نهادی مردمی است گفت: سپاه بر حسب رسالت ذاتی خود از بدو تاسیس تا کنون خدمات رسانی به مردم و رفع دغدغه مردم را در اولویت اهداف و برنامه های خود قرار داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.