سیلی موشکی سپاه به داعش، تنها گوشه‌ای از اقتدار دفاعی ایران اسلامی است

آخرین اخبار

رستمیان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: حمله و سیلی موشکی سپاه پاسداران به داعش تنها گوشه‌ای از اقتدار دفاعی ایران اسلامی است، اقتداری که به واسطه حضور مردم در صحنه و تکیه بر توان و دانش دانشمندان متعهد و متخصص ایرانی به دست آمده است.

به گزارش نیساخبر“علی رستمیان ، در مورد حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌های داعشی اظهار داشت: حمله موشکی ایران اسلامی به مواضع گروهک تروریستی داعش، آخرین توصیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به بدخواهان و دشمنانی است که پیشرفت و اقتدار ایران را نمی‌توانند نظاره‌گر باشند.

وی عنوان کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به داعش تنها گوشه‌ای از اقتدار دفاعی ایران اسلامی است، اقتداری که به واسطه حضور مردم در صحنه و تکیه بر توان و دانش دانشمندان متعهد و متخصص ایرانی به دست آمده است.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار موشکی جمهوری اسلامی اسلامی ایران سبب غرور ملی و مایه مباهات و افتخار است خاطرنشان کرد: تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی نشان‌گر حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در رفع تهدیدات است.

رستمیان عنوان کرد: بدون شک هر گروه و اشخاصی که بخواهند علیه امنیت ملت ایران حرکت مذبوحانه‌ای انجام دهند، با پاسخ قاطع و کوبنده نیروهای جان بر کف نظامی روبه‌رو خواهند شد.

وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس و لزم حضور حداکثری ملت ایران در این راهپیمایی، تصریح کرد: ملت ایران بار دیگر در این روز حماسه بزرگی خلق خواهد کرد و پاسخی دندان شکن به کسانی که می‌خواهند جنایت‌های اسرائیلی‌ها علیه ملت مظلوم فلسطین به فراموشی سپرده شود می‌دهند.

رستمیان افزود: مردم ایران اسلامی در راهپیمایی این روز، بار دیگر عظمت و قدرت نظام جمهوری اسلامی و اتحاد و همبستگی ملت ایران را به رخ جهانیان خواهند کشید.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم


[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.