شرکت 24 هزار دانش‌آموز کلاس اول لرستانی در طرح سنجش ملی

آخرین اخبار

امیر اسماعیلی اظهار داشت: آموزش و پرورش استثنایی مسئول برگزاری طرح سنجش ملی دانش‌آموزان جدیدالورود به پایه اول دبستان است.

وی با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع کرونا تغیراتی در انجام این طرح صورت گرفته  است، افزود: سال گذشته هر پایگاه سنجش روزانه 45 نفر را معاینه می‌کرد اما امسال این تعداد به 20 نفر رسیده و معایناتی مانند بررسی سلامت دندان و قد به علت بیماری کرونا انجام نمی‌شود.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی لرستان بیان کرد: این طرح رسماً از 25 تیرماه در سراسر کشور آغاز شده و تا 15 شهریور نیز ادامه دارد.

اسماعیلی با بیان اینکه 26 پایگاه در سراسر استان مسئول انجام این طرح هستند ، تصریح کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها امسال 24 هزار نفر دانش‌آموز پایه اول دبستان داریم که برای تمامی آنان این معاینات انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته قریب به 140 دانش‌آموز استثنایی در این آزمون‌ها شناسایی شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.