شرکت 41 هزار لرستانی در کنکور سراسری

آخرین اخبار

نصرالله بازگیریان اظهار داشت: بر خلاف آزمون کارشناسی ارشد و دکترا کنکور سراسری در تمام شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال بیش از 14 هزار دانش‌آموز لرستانی برای اولین بار در کنکور سراسری شرکت می‌کنند، افزود: همچنین در مجموع 41 هزار لرستانی در کنکور سراسری شرکت می‌کنند .

بیشتر بخوانید

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: از این تعداد حدود 29 هزار نفر در مراکز آموزش و پرورش و مابقی در دانشگاه‌های استان آزمون خواهند داد.

بازگیریان با اشاره به اینکه بر اساس پروتکل‌های بهداشتی بایستی فاصله داوطلبان در کنکور سراسری دو متر باشد، تصریح کرد: بر اساس مصوبه دولت کنکور امسال در چهار روز برگزار می‌شود که اولین گروه آموزشی  29 مرداد و آخرین گروه نیز یک  شهریور در آزمون شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.