ضرورت حمایت مسؤولان از اصحاب رسانه لرستان

آخرین اخبار

رضا مریدی اصل ظهر امروز ضمن تأکید بر حمایت از اصحاب رسانه لرستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رسانه‌های استان در شرایط فعلی با کمترین امکانات به پوشش اخبار و وقایع مربوط به کرونا می‌پردازند که از این‌رو شایسته تقدیر هستند.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران لرستانی گاهی برای اطلاع‌ یافتن شهروندان از خدمات مدافعان سلامت و همچنین پوشش اخبار مربوط به کرونا در بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها حضور یافته و رسالت خود را انجام می‌دهند.

مسؤول بسیج رسانه لرستان با بیان اینکه خبرنگاران استان از حمایت نهاد خاصی برخوردار نیستند، افزود: این قشر اگرچه در برخی حوزه‌ها دچار ضرر و زیان مالی نیز شده‌اند، با این وجود در بسیاری از عرصه‌ها حضوری داوطلبانه و جهادی داشته و به کمک شهروندان آمده‌اند.

مریدی اصل بر حمایت جدی از اصحاب رسانه استان تاکید و تصریح کرد: بدون تردید تنها گذاشتن خبرنگاران در این شرایط سخت اقتصادی تبعات منفی را به دنبال خواهد داشت.

وی بیان داشت: انتظار می‌رود مسوولان استانی از اصحاب رسانه که در این مدت دچار ضرر و زیان مالی شده‌اند، حمایت‌های ویژه‌ای را لحاظ کند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.