طرح «امداد و نجات زمستانه» جمعیت هلال احمر استان لرستان آغاز شد

آخرین اخبار

صارم رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد و اظهارداشت: این طرح از صبح امروز آغاز و تا 25 اسفند ماه 99 ادامه دارد.

وی به آمادگی 100 درصدی نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان برای اجرای طرح امداد و نجات زمستانه اشاره کرد و افزود: در این طرح 24 پایگاه اعم از  19پایگاه ثابت یک مرکز واکنش سریع و چهار پست موقت به صورت ٢4 ساعته آمادگی پاسخگویی به حوادث احتمالی پیش رو هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: برای اجرای طرح امداد و نجات زمستانه از 37 دستگاه خودروی آمبولانس، 24 دستگاه و خودروی ‌ست‌ نجات، 13 دستگاه ست‌نجات ‌نیمه سنگین و 44 ست‌نجات سبک‌‌‌ و کوهستان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: امسال در طرح امداد و نجات زمستانه بیش از هزار و 180 نفر اعم از پرسنل، نجاتگر کادر و نجاتگر ‌داوطلب آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.