طرح تابستانه اورژانس از فردا در لرستان اجرا می‌شود

آخرین اخبار

رئیس سازمان اورژانس لرستان گفت: طرح تابستانه اورژانس با حضور۴۳۰ کارشناس فوریت پزشکی از فردا در لرستان اجرا می‌شود.

طرح تابستانه اورژانس از فردا در لرستان اجرا می‌شود

به گزارش نیساخبر“حسینعلی رفایی  با اشاره به اجرای طرح تابستانه اورژانس در استان اظهارداشت: طرح تابستانه اورژانس از 24 خرداد تا 31 شهریور ماه امسال در سطح استان اجرا می‌شود.

وی افزود: این طرح جهت ارائه خدمات مطلوب، کاهش زمان رسیدن آمبولانس به بالین مصدومان و مددجویان احتمالی، ایجاد امنیت خاطر مسافران و شهروندان اجرا می‌شود.

رئیس سازمان اورژانس لرستان با بیان اینکه طرح تابستانه اورژانس با همکاری سایر دستگاه‌های امدادی از جمله پلیس، هلال احمر و راهداری اجرا می‌شود، عنوان کرد: در این طرح آمبولانس‌های 115 به صورت عمود بر جاده‌های سطح استان، مناطق گردشگری و تفریحی مستقر می‌شوند که به ازای هر آمبولانس دو تکنسین حضور دارد.

وی به اعلام آماده باش به ستاد هدایت و پذیرش درمان و مرکز حفظ عملیات بحران در این طرح اشاره کرد و گفت: به اورژانس بیمارستان‌ها جهت پذیرش مصدومان احتمالی، پزشکان و پرستاران اعلام آماده باش شده است.

رفایی با اشاره به آمادگی اتوبوس آمبولانس و اورژانس هوایی استان جهت پوشش این طرح، بیان کرد: اورژانس استان با 64 پایگاه شهری و جاده‌ای، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک فروند بالگرد  و 430 کارشناس فوریت پزشکی آمادگی اجرای این طرح را دارد.

وی خاطرنشان کرد: در روز عید فطر نیز آمبولانس‌های اورژانس در محل برگزاری نماز حضور دارند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.