طرح تبلیغی «یار مهربان» در مدارس سلسله برگزار می‌شود

آخرین اخبار

معاون فرهنگی حوزه علمیه بنت الرسول(ص) سلسله گفت: طرح تبلیغی «یار مهربان» در همه مدارس شهرستان سلسله برگزار می‌شود.

یاد یار مهربان

به گزارش نیساخبر“فرشته شاهوردی با اشاره به اجرای طرح «یار مهربان» در مدارس شهرستان اظهار داشت: طلاب با حضور در مدارس به تبلیغ آموزه‌های دینی و فرهنگی می‌پردازند و بیان مباحث مربوط به آسیب‌های اجتماعی جامعه برای دانش آموزان نیز از دیگر سرفصل‌های تبلیغی اجرای این طرح است.

وی بابیان اینکه حضور طلاب در بین دانش آموزان در ارتقای باورهای دینی و معنوی آنان نقش بسزایی دارد، افزود: تحکیم عقاید و ارزش‌های دینی و انقلابی در مدارس از مهم‌ترین رسالت‌های تبلیغی طلاب در بین نسل جوان است.

معاون فرهنگی حوزه علمیه بنت الرسول(ص) سلسله از برگزاری گفتمان‌های دینی در مدارس شهرستان با حضور طلاب خبر داد و گفت: برگزاری گفتمان‌های حجاب و عفاف، دین وزندگی، سواد رسانه‌ای، مبانی تحکیم بنیان خانواده، آسیب‌های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین موضوعات برگزاری این گفتمان‌ها در مدارس است.

شاهوردی با اشاره به اینکه برگزاری گفتمان‌های دینی نقش مهمی در رفع شبهات دینی و فرهنگی نسل جوان دارد خاطرنشان کرد: گسترش معنویت روزافزون و بصیرت افزایی دانش آموزان در مقابله با جنگ نرم از مهم‌ترین اهداف برگزاری گفتمان‌های دینی است.

وی بیان کرد: حضور ارزشمند مبلغان و ضریب نفوذ کلام آن‌ها در مدارس به‌طورقطع می‌تواند در پیشگیری از ناهنجاری‌ها، آسیب‌های اجتماعی و تربیت نسلی مؤمن و انقلابی مؤثر باشد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.