«طرح شهید سلیمانی» با هدف قطع زنجیره کرونا در کشور آغاز شد/ پیش‌بینی مهار شیوع ویروس طی 4 ماه

آخرین اخبار

سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز در مراسم آغاز طرح تکمیلی شهید سلیمانی با عنوان “مسجد سنگر سلامت، بسیج محلی مقابله با کرونا” به صورت ویدئو کنفرانس در مشهد ضمن تبریک ایام پربرکت ماه ربیع الاول و تشکر از حضور مسئولان استانی در  طرح بزرگ و ملی در مقابله با ویروس کرونا گفت: این طرح تکمیلی مبازره با کرونا تحت عنوان شهید سلیمانی برای قطع زنجیره ویروس کرونا با همکاری وزارت بهداشت از کنار مضجع شریف رضوی آغاز شد و در سراسر کشور دنبال خواهد شد.

وی با بیان اینکه با بگارگیری همه ظرفیت های استانی در قرارگاه مشترک بین سازمان بسیج و وزارت بهداشت راهبری و هدایت خواهد شد افزود: قرارگاه های محلی، شهرستانی و استانی و گروه های تخصصی مستقر و پایگاه‌های سلامت متشکل از پایگاه های بسیج با ظرفیت علما، ائمه جمعه و جماعات فعال می شوند و همه ظرفیت ها در خدمت مردم قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین این طرح تکمیلی را با همکاری وزارت بهداشت و مردم پایه و برخوردار از بالاترین سطح علمی دانست و اظهار کرد: امیدواریم با همکاری شبکه بسیج در سراسر کشور طی این طرح در فاصله زمانی پیش‌بینی شده با عنایت الهی شیب نزولی شیوع ویروس کرونا آغاز شود و در مدت 4 ماهه ویروس کرونا در شهرها مهار و کنترل شود.

وی افزود: در پی مهار این ویروس اقدامات بعدی استمرار خواهد یافت و ار این طرح ها باعث ریشه‌کن شدن ویروس خواهد شد و البته سایر اقدامات انجام می‌شود و کمک‌هایی که به دستگاه بهداشت و درمانی کشور شده ادامه دارد.

سردار سلیمانی تصریح کرد: این طرح با رویکرد قطع زنجیره ویروس کرونا است و حمایت های لازم از این طرح و بیماران شناسایی شده به صورت هوشمند در منازل یا مراکز قرنطینه انجام می شود.

وی با اشاره به انجام حمایت های دارویی و سایر حمایت‌های معیشتی در این طرح افزود: هر گونه تمهیدات لازم از سوی سازمان بسیج مستضعفین صورت خواهد گرفت و البته تمهیدات اجرای این طرح در خراسان رضوی کامل و بدون عیب و نقص است و در مرحله اجرا این طرح خدماتی به مردم کامل تر خواهد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
کود اوره با یارانه دولتی به کشاورزان لرستان پرداخت می‌شود‌

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: با توجه به برداشتن ارز کودهای فسفاته و پتاسه توسط دولت کشاورزان رغبت چندانی به خرید این کودها ندارند ولی کود اوره که همچنان با یارانه دولتی پرداخت می‌شود و قیمت مناسبی دارند.

آخرین اخبار
افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان در استان گفت: در تعیین تعرفه‌ها و دستمزد کارشناسان نیز وضعیت مالی، تمکن افراد و حجم کار ارجاعی مورد توجه قرار می‎گیرد.

آخرین اخبار
رزمایش «الی بیت المقدس» در لرستان برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در استان برگزار می‌شود.