عاملان حمله به محیط بانان لرستانی دستگیر شدند

آخرین اخبار

 مهرداد فتحی بیرانوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان از دستگیری متخلفان زیست محیطی و عاملان حمله به محیط بانان لرستانی خبر داد و اظهارداشت:با دستور ویژه دادستان خرم‌آباد و همکاری نیروهای امنیتی، انتظامی و حضور محیط بانان استان این متخلفان در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد دستگیر شدند.

وی در رابطه با حادثه‌ای که برای این محیط بانان لرستانی رخ داده بود نیز افزود: یازدهم مرداد ماه امسال مأموران یگان منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد پس از دریافت گزارشی مبنی بر حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه برای دستگیری متخلفان وارد عمل شدند که متاسفانه علی‌رغم هشدارهای محیط بانان، متخلفان با شلیک اسلحه اقدام به درگیری با ماموران کرده و یکی از محیط بانان مصدوم می‌شود.

بیشتر بخوانید

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان برخورد جدی با این متخلفان را یک مطالبه مردمی دانست و عنوان کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، با همکاری دستگاه‌های مربوطه و اخذ دستورات لازم از مقامات قضایی در یک عملیات ضربتی پس از بازرسی منزل، چند تن از این مجرمان دستگیر شدند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه اقدامات لازم در رابطه با دستگیری سایر مجرمان نیز انجام گرفته است  به زودی تمام این افراد دستگیر و برای برخورد قانونی به دستگاه قضا معرفی می‌شوند.

فتحی بیرانوند ضمن قدردانی از همکاری موثر دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان خرم‌آباد در راستای دستگیری این مجرمان گفت: به دوستداران محیط زیست اطمینان خاطر می‌دهیم که بدون هیچگونه اغماض و چشم پوشی برخورد قانونی لازم با این مجرمان انجام گیرد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.