عزام 6 هزار دانش آموز لرستانی به مناطق عملیاتی جنوب

آخرین اخبار

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: امسال بیش از 6 هزار نفر از دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم استان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

حجت‌الله مؤمنی از آغاز دور جدید اردوی راهیان نور در سال 98 خبر داد و گفت: امسال بیش از 6 هزار نفر از دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم استان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

وی بابیان اینکه اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس آغازشده است، افزود: اولین گروه اعزامی در تاریخ 11 آبان به این مناطق اعزام شدند و این اعزام‌ها تا اسفندماه ادامه خواهد داشت.

 معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش  لرستان بیان کرد: این برنامه حاصل کار مشترک سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان و آموزش‌وپرورش لرستان بوده است.

مؤمنی با اشاره به اینکه دانش آموزان لرستانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شود، تصریح کرد: هدف اصلی از این برنامه آشنایی نسل جوان جامعه با مفاهیمی مانند شهادت، دفاع از کشور و دین، مسئولیت‌پذیری و ایثار است.

 انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.