عضو مجمع نمایندگان در مجلس: آمریکا، سپاه را مانعی برای سلطه جویی ها می داند

آخرین اخبار

آمریکا، سپاه را مانعی برای سلطه جویی ها می داند

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که سپاه بخشی از هویت انقلاب است گفت: آمریکا، سپاه را مانعی برای سلطه جویی ها می داند و امروز رئیس جمهور آمریکا با زبان جنون وارد شده که علاوه بر تامین منافع بتواند امتیازات بیشتری بگیرد.

“عباس گودرزی” نماینده مردم بروجرد با اشاره به سخنان ترامپ گفت: هدف اصلی آمریکا گرفتن فرصت پیشرفت از کشور ایران است و هر از چند گاهی به هر بهانه ای موانعی را بر سر راه قرار می دهند و امروز توان دیدن پیشرفت موشکی ایران را ندارند و هدف اصلی را تضعیف پیشرفت موشکی قرار داده اند.

 

وی با اشاره به این که تنها راه مقابله با دشمنان، افزایش قدرت دفاعی است افزود: دشمنان خوی سلطه جویی دارند و می کوشند تا با ضعیف کردن کشورها بتوانند تصرف بیشتری داشته باشند و به منافع خود برسند.

 

گودرزی تصریح کرد: امروز آمریکا در نظر دارد در روند پیشرفت موشکی کشور اختلال ایجاد کند و می خواهند مردم را نسبت به سپاه دچار تردید کند.

 

به گفته وی روزی گفته می شد فعالیت های هسته ای مانع پیشرفت کشور شده و اگر این فعالیت ها متوقف شود همه مشکلات حل می شود اما این فعالیت ها متوقف شد ولی نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه تحریم های جدید اضافه شد و اتفاق خاصی رخ نداد و مشکلات هم حل نشدند.

 

نماینده مردم بروجرد اضافه کرد: دشمنان به خوبی می دانند یکی از مولفه های قدرت کشور، پیشرفت های موشکی است و به همین دلیل به دنبال تضعیف آن برآمدند و قصد دارند تا سپاه را در این میان تضعیف کنند.

 

وی تصریح کرد: آمریکا تمام توان خود را برای داعش به کار گرفت اما سپاه در این میان مقتدرانه وارد عمل شد و پوزه آنها را به خاک مالید و همین سبب شده تا آنها سپاه را مانعی برای سلطه جویی های خود بدانند.

 

گودرزی سپاه را مایه عزت کشور برشمرد و افزود: بخشی از هویت انقلاب سپاه است و دشمنان امروزه هویت را هدف قرار داده چرا که در دوران دفاع مقدس و پس از آن در فتنه ها و توطئه ها، سپاه تو دهنی خوبی به آنها زده است.

 

به گفته وی دولت، مجلس و دستگاه ها وظیفه دارند با حفظ وحدت در هیچکدام از مولفه های قدرت کشور وارد مذاکرده نشوند چرا که آنها قصد دارند میز مذاکره را طولانی کنند و فرصت ها را از کشور بگیرند.

 

نماینده مردم بروجرد تصریح کرد: امروز ترامپ با زبان جنون وارد عمل شده اما در واقع همه رئیس جمهورهای آمریکا یک سیاست واحد را دنبال می کنند و هدفشان تامین منافع و گرفتن امتیازات بیشتر است.

 

انتهای پیام/

منبع:سفیرافلاک

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.