عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان: در برنامه به اصطلاح جشنی که به نام جشن انقلاب برگزار شد، شاهد صحنه های زشتی از ارتجاع به دوران جاهلیت قبل از انقلاب بودیم!

آخرین اخبار

در برنامه به اصطلاح جشنی که به نام جشن انقلاب برگزار شد، شاهد صحنه های زشتی از ارتجاع به دوران جاهلیت قبل از انقلاب بودیم!

متاسفانه در برنامه به اصطلاح جشنی که اخیرا برای برخی دانش آموزان خرم آباد به نام جشن انقلاب برگزار شده است شاهد صحنه های زشتی از ارتجاع به دوران جاهلیت قبل از انقلاب بودیم.

 

 

جشن بی کفایتی!

متاسفانه در برنامه به اصطلاح جشنی که اخیرا برای برخی دانش آموزان خرم آباد به نام جشن انقلاب برگزار شده است شاهد صحنه های زشتی از ارتجاع به دوران جاهلیت قبل از انقلاب بودیم. اگر تلاش زیادی انجام می شد تا ثابت کنیم برخی مسوولان استان با رسالت اصلی خود خصوصا در امر پرورش استعدادهای مادی و معنوی فاصله خیلی زیادی دارند شاید مورد پذیرش قرار نمی گرفت! ولی اکنون برخی  مسئولان ذی ربط به وضوح نشان دادند که نه تنها در امر آموزش بی کفایت هستند و خرم آباد علی رغم تلاش قابل تقدیر معلمان و دبیران زحمتکش در اواخر لیست قبولی کنکور جای دارد، بلکه از انقلاب و ارزشهای انقلابی هم تهی هستند و از جشن شادی چیزی جز سبک بازی و بی هویتی به ذهنشان خطور نمی کند.

البته اعلام عدم اطلاع از محتوای زشت برنامه نیز عذری بدتر از گناه و دلیلی مضاعف بر بی کفایتی مسئولان ذی ربط است. برخورد با مسئولین برگزاری جشن مذکور هر چند کافی نیست ولی قدمی کوچک در جهت اثبات برنامه ریزی شده نبودن این رویکردهای تهاجمی به فرهنگ اصیل انقلاب توسط آموزش و پرورشی خواهد بود که اکنون نیز به قدر کافی در مظان اتهام به دلیل برخی حرکت های اخیر خود می باشد.

گفته میشود که جشن مزبور توسط گروهی اجرا شده است که دارای مجوز از اداره ارشاد لرستان بوده است که سابقه مشخصی در به سخره گرفتن ارزشها در زیر ابای برخی ساده لوحان دارد که بدون داشتن کوچکترین تخصص مرتبطی بازیچه افراد معلوم الحال قرار گرفته اند. هر چند سخن چندانی با اداره ارشاد و برخی مسوولان آن نداریم، چون ثابت کرده اند که جوانمردی لازم در پذیرش اشتباه و عذرخواهی را ندارند ولی شاید عذر خواهی از مردم انقلابی و لغو مجوز گروه مذکور و برخورد قانونی با مسببان آن ثابت کند که در نوع نگاه خود به خطا رفته ایم و اداره ارشاد اسلامی لرستان لااقل تا حدودی زیبنده این پسوند مقدس یعنی اسلامی بودن است.

“بهرام رسولیان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان”

منبع:لرستان خبر

انتهای پیام/

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.