فرماندار سلسله پیش از استعفا کردن برکنار شده بود

آخرین اخبار

محمود ثمینی در ارتباط با استعفای فرماندار سلسله عنوان کرد: به علت بروز برخی ناهماهنگی‌های اداری، مدیریت ارشد استان در هفته جاری تصمیمی مبنی بر تغییر فرماندار شهرستان سلسله اتخاذ کرد و در همین راستا روز گذشته با اعلام این تغییر به فرماندار وقت، موضوع تعیین افشین ترکارانی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سلسله، به وی ابلاغ کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده قرار بر برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرماندار سلسله در جلسه شورای اداری روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه جاری شهرستان بود، که در این اثناء شریف خسروی با علم به برکناری از سمتش، اقدام به انتشار خبر استعفای خود در فضای مجازی استان نموده است که بدینوسیله واقعیت ماجرا جهت تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی می‌شود.

شایان ذکر است خسروی پیش از اعلام این خبر در نامه‌ای که در اختیار رسانه‌های نیز قرار گرفت گفته بود از فرمانداری سلسله استعفا کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.