قالیبافان استان لرستان بیمه می‌شوند

آخرین اخبار

 محمد اصل مرزی   با اشاره به پوشش حداکثری قالیبافان در صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر اظهارداشت: با توجه به تسهیلاتی که لحاظ شده است برای حمایت از فعالان عرصه تولید فرش دستباف امکان پوشش حداکثری قالیبافان در صندوق بیمه کشاورزان روستائیان و عشایر با شرایط مناسب فراهم شده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به اتحادیه‌های فرش شهرستان‌ها ثبت نام خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه حق بیمه سهم پرداختی قالیبافان در سال اول رایگان است افزود: این حق بیمه سال اول توسط دولت پرداخت می‌شود و تمامی افراد شاغل به شغل قالی بافی در شهرها و روستاها می‌توانند تحت پوشش قرار گیرند.

رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه نقل و انتقالات بیمه‌‌پردازی از این بیمه به مابقی بیمه‌ها از قبیل بیمه تامین اجتماعی، بیمه بازنشستگی کشوری و نیروهای مسلح و بالعکس امکان‌پذیر است گفت: از دیگر مزیت‌های آن بیمه مستمری پیری، مستمری از کارافتادگی کلی ناشی از کار، مستمری ازکارافتادگی کلی غیر از ناشی از کار و بهره‌مندی بازماندگان تحت تکلف بیمه‌ ‌شده متوفی از بیمه است.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.