مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان: مشکل ازدواج و مسکن جوانان در لرستان برطرف شود

آخرین اخبار

عزیزپور

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مهم‌ترین مشکلات حوزه ورزش و جوانان بحث ازدواج و مسکن آنان است که انتظار می رود در راستای خانه‌دار شدن زوج‌های جوان اقدام شود.

به گزارش نیساخبر، علی یاور عزیز پور صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: چندین مشکل جدی در حوزه ورزش و جوانان وجود دارد که مهم‌ترین مشکلات در بحث ازدواج و مسکن جوانان است.

وی افزود: در راستای خانه‌دار شدن زوج‌های جوان به‌ویژه افرادی که تازه زندگی خود را تشکل می‌دهند انتظار است که تسهیلاتی که داده می‌شود به سمت زوج‌های جوانی باشد که در اوایل زندگی نیاز به کمک بیشتری دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان عنوان کرد: انتظار است درزمینهٔ واگذاری مسکن‌هایی که درگذشته تحت عنوان مسکن مهر ایجادشده و مسکن‌های اجتماعی که ایجاد می‌شود و چه در برنامه‌های مسکن آینده که متولی آن مسکن و شهرسازی استان است سهمی برای حوزه جوانان در نظر باشد.

حبیب‌الله خجسته پور معاون استاندار لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: دو بحث مسکن و واگذاری خانه جوانان در حوزه ورزش استان مطرح‌شده که اقدامات لازم در راستای پیگیری این موضوعات انجام می‌شود.

وی افزود: خانه‌های جوانی که در استان واگذارشده به تفکیک شهرستان مشخص شود تا در راستای پس گرفتن این خانه‌ها اقدام شود.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.