مدیر توهین‌کننده به شهدا برکنار شود؛ همه در برابر کار موهن برخورد فرهنگی کنیم

آخرین اخبار

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: هنوز توهین مدیرکل ارشاد لرستان را به شهدا از یاد نبرده‌ایم و باید این مدیر توهین‌کننده به شهدا برکنار شود.

مدیر توهین‌کننده به شهدا برکنار شود؛ همه در برابر کار موهن برخورد فرهنگی کنیم

به گزارش نیساخبر، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای آزادسازی قلعه فلک الافلاک توافقی با دولت شد که برمبنای آن 69 میلیارد تومان اعتبار به سپاه استان بدهند تا زمینی برای احداث پادگان جدید خریداری و احداث صورت بگیرد.

وی افزود: تاکنون 28 میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت‌شده است که کار مطالعات و فونداسیون انجام و به‌زودی اسکلت ساختمان جدید زده می‌شود، 40 میلیارد دیگر از اعتبار هنوز پرداخت‌نشده که درصورتی‌که این میزان اعتبار زودتر به دستمان برسد کار تخلیه نیز زودتر انجام می‌شود که در نظر است کار جابه‌جایی در سال 98- 99  انجام شود و این محل در اختیار میراث فرهنگی قرار بگیرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: در راستای کشف فساد و احتکار در بازار نیز بسیج اصناف ورود کرده است و انبارهایی که محتکرین دارند شناسایی‌شده و اطلاعات در اختیار دادستان گذاشته‌شده و تاکنون تعداد زیادی از انبارها پلمب‌شده است.

وی بیان کرد: خیلی‌ها ندانسته آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و درزمانی که نیاز است هرکسی هر چه دارد در بازار بریزد ولی کالاها را انبار کرده‌اند که در صورت شناسایی با محتکرین با شدت برخورد می‌شود و از طرفی بازاریان بسیجی را تشویق کرده‌ایم که تحت تأثیر فضای بازار قرار نگیرند و کالاها را به نرخ اصلی به فروش برسانند.

سردار کشکولی تصریح کرد: سپاه وظیفه ندارد در برابر مردم بایستد و زمانی که مطالبه‌ای داشته باشند ما نیز از مردم هستیم اما اگر ضدانقلاب وارد شود آن را سرکوب می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ‌هنوز هم توهین مدیرکل ارشاد را به شهدا از یاد نبرده‌ایم و تنها کسی هستم که روی حرف خود مانده‌ام که باید این مدیر توهین‌کننده به شهدا برکنار شود که باید گفت یا این دولت در برکناری مدیرکل ارشاد ناتوان است و یا باید او را وادار به عذرخواهی از خانواده شهدا کنند؛ اگر کار موهنی می‌شود همه باید برخورد فرهنگی داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.