مردم با گذشت ۴۰ سال از دفاع مقدس ارزش‌ها را زنده نگه داشته‌اند

آخرین اخبار

 سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در حاشیه همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان لرستان  که در تیپ 57 لرستان برگزار شد در جمع خبر نگاران ضمن تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: امروز بسیار خوشحال هستیم که توفیق حاصل شد در مراسم تجلیل از پیشکسوتان، مقام معظم رهبری برای پیشکسوتان فرمایشاتی داشته باشند.

وی افزود: خرسندیم پس از چهل سال و با گذشت زمان آثار و برکات جنگ تحمیلی آنچنان با تحکیم انقلاب اسلامی عجین شده  که این چنین مراسماتی  تنها مخصوص رزمندگان و نیروهای مسلح نیست بلکه همه مردم به یکدیگر تبریک می‌گویند چراکه برای اولین بار در طول تاریخ، ایران عزیز ما در یک جنگ جهانی 8 ساله پیروز شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: در این جنگ 8 ساله ملت بود که پیروز شد و ربطی به سپاه، ارتش و … ندارد، بسیجیان فرزندان ملت‌اند، پاسداران و ارتشی‌ها فدایی و سرباز ملت‌اند.

وی بیان کرد: بسیار خرسند هستیم که مردم با گذشت چهل سال از دفاع مقدس ارزش‌ها را زنده نگه داشتند و امیدواریم از این تجربیات در صحنه‌های سیاسی و اقتصادی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.