مردم لرستان همچنان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند

آخرین اخبار

علی سیف روز دوشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون متاسفانه سه پیک شیوع در کشور و در لرستان را تجربه کردیم.

وی گفت: در پیک های اول و دوم وضعیت خوبی داشتیم اما در پیک سوم که مرتفع ترین پیک محسوب می شود تعداد مبتلایان در لرستان از نرم کشوری بیشتر است.

وی افزود: در پیک سوم طول موج ویروس را تجربه کردیم و اکنون در شاخه نزولی آن قرار داریم اما این خطر وجود دارد که روند صعودی شود.

وی بیان کرد: مردم اگر نکات بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی را کاهش دهند اوضاع به مراتب بدتر از گذشته خواهد شد.

سیف گفت: در فصل زمستان به دلیل بسته بودن اماکن و استفاده از وسایل گرمایشی احتمال شیوع ویروس کرونا بیشتر است که باید در این راستا تمامی تدابیر اندیشیده شود.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی ها باید به صورت مداوم انجام شود تا مردم متوجه خطر جدی کرونا شوند.

سیف ادامه داد: طرح جامع اعمال محدودیت ها یک بار به صورت رسمی ابلاغ شده و محدودیت ها در وضعیت های قرمز و نارنجی مشخص می باشد و تمامی محدودیت ها برای شهرهای یکسان بوده و باید مداوم اطلاع‌رسانی شود.

تا ۲۲ آذر ابتلای قطعی ۵۸ هزار و ۲۶۴ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد یکهزار و ۲۳۰ نفر نیز جان باخته اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.