مستند «راه ابریشم» | اتاق فرمان شایعه پراکنی کجاست؟

آخرین اخبار

این روزها شایعات و گزافه گویی های بسیاری در فضای مجازی علیه سند همکاری و قرارداد 25 ساله همکاری ایران و چین در حوزه های مختلف مطرح می شود که بیانگر واقعیت های تلخ این همکاری برای دنیای غرب و مژده گشایش و پیشرفت برای ایران اسلامی است.

طرح چنین مباحثی در عرصه فضای مجازی آنهم از زبان کسانی که دشمنان قسم خورده مردم ایران و انقلاب اسلامی هستند کار جدیدی نیست چراکه در طول سالیان گذشته از عمر با برکت جمهوری اسلامی، بارها و بارها و در مقاطع مختلف شاهد اظهار نظرهای دلسوزنمایانه برای مردم ما از سوی سفاکان جنایت کار آمریکایی و صهیونیست ها بوده ایم.

اما آنچه در بین این فضای هیاهو و تبلیغات جنجالی و مانورهای رسانه ای دشمنان در این ایام بیشتر به چشم می خورد، خشم عمیق و نهفته ای است که از این قرارداد نصیب دشمنان این ملت شده و هر از گاهی در کلام مقامات غربی بروز می یابد.

پر واضح است این سند همکاری به مثابه احیای مجدد جاده ابریشم و ایجاد رونق اقتصادی و بهبود فضای تجارت فی مابین دو کشور بوده و قطعا منافع قابل توجهی را برای کشورما در بر خواهد داشت.

مستند” راه ابریشم” در راستای آگاهی بخشی از مزایا و منافع حاصل از این همکاری دوجانبه بین ایران و چین را به تصویر کشیده که دیدن آن خالی از لطف نبوده و بسیاری شبهات و سئوالات در این خصوص را پاسخ خواهد داد.

این مستند بر اساس مستندات و واقعیات های موجود و محتویات این سند استراتژیک و راهبردی تهیه شده و کاری فاخر از گروه هنری – رسانه ای مدیا24 است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

تلویزیون اینترنتی نیساخبر
فراخوان عضویت در گردان سایبری سیمرغ سلیمانی شهرستان سلسله

دفتر سازمان فضای مجازی سراج الشتر در آستانه یکمین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گردان سایبری سیمرغ سلیمانی را راه اندازی کرد