مستند «پسران آفتاب» در دست‌ساخت؛ نمایشگاه عکس دفاع مقدس در لرستان برپا می‌شود

آخرین اخبار

معاون حفظ آثار لرستان بابیان اینکه مستند «پسران آفتاب» با موضوع زندگی شهیدان میر شاکی در دست‌ساخت است گفت: نمایشگاه عکس دفاع مقدس در لرستان برپا می‌شود.

به گزارش  نیساخبر” محسن مرادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مستند «پسران آفتاب» با موضوع زندگی شهیدان میر شاکی در حال ساخت است که به زودی نمایش از صدا و سیما پخش می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه عکس دفاع مقدس، نمایش‌های خیابانی و همچنین چاپ چندین کتاب در استان در دست اقدام است؛ سیاست بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر شناسایی سوژه‌ها و موضوعات دفاع مقدس و نظارت بر کار دستگاه‌های فرهنگی در راستای عملیاتی شدن این اقدامات است.

معاون حفظ آثار لرستان در راستای تهیه مستند و سریال با موضوع دفاع مقدس عنوان کرد: بنیاد حفظ آثار بودجه کافی برای ساخت مستند ندارد بنابراین پیشنهاد به دستگاه‌های فرهنگی ارائه می‌دهد و در صورت پذیرش توسط دستگاه مربوطه اقدام به تهیه فیلم و مستند می‌شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.