مسکن اجتماعی اصلا وجود خارجی ندارد/مسکن مهر 5 میلیون خانوار را خانه دار کرد/کارنامه دولت در حوزه مسکن زیر صفر است

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن در خصوص وضعیت مسکن اجتماعی و کارنامه دولت در حوزه مسکن اظهارداشت: متاسفانه به دلیل بی کفایتی مدیران و وزاری دولتی مسکن اجتماعی بر خلاف مصوبات هیات وزیران تا به امروز در کشور اجرا نشده است.

به گزارش نیساخبر“مجتبی بیگدلی ، رئیس انجمن انبوه سازان مسکن  در خصوص وضعیت مسکن اجتماعی و کارنامه دولت در حوزه مسکن اظهارداشت: متاسفانه به دلیل بی کفایتی مدیران و وزاری دولتی مسکن اجتماعی بر خلاف مصوبات هیات وزیران تا به امروز در کشور اجرا نشده است.

 

وی ادامه داد: این درحالی است که دولت باید از ابتدای سال ۹۶ طرح مسکن اجتماعی را در کشور آغاز می کرد ولی متاسفانه به دلیل بی کفایتی و عدم اعتقاد دولتی ها به مسکن های حمایتی برای قشر ضعیف و کم درآمد جامعه این طرح همچنان در حاله ای از ابهام باقی مانده و در دبیرخانه های دولت خاک می خورد.

 

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن با اشاره به طرح مسکن مهر گفت: مسکن مهر با تمام ایرداتی که به ان وارد است توانست این طرح ۵ میلیون نفر را خانه دار کند و بسیاری از افراد کم درآمد و قشر و ضعیف جامعه به سبب همین طرح توانستند خانه ای برای خود خریداری کنند.

 

بیگدلی با بیان اینکه کارنامه عملکرد دولت در حوزه مسکن زیر صفر است بیان داشت: متاسفانه دولت و بویژه سخص رئیس جمهور هیچ اعتقادی به مسکن حمایتی برای افراد آسیب پذیر جامعه ندارد و کارنامه دولت در حوزه مسکن زیر صفر است که این لکه ننگی است بر دامن دولت تدبیر و امید که نتوانست در طول مدیریت خود کاری برای اقشار ضعیف جامعه کند.

 

وی گفت: این دولت هیچ عقیده ای به مسکن مهر و اجتماعی و غیره ذلک ندارد و نخواهد داشت چونکه خوی اشرافی گری همراه این دولت است و تا زمانی که مدیران نجومی بگیر در این دولت وجود دارند نخواهند توانست در زمینه افشار ضعیف و کم درآمد جامعه کاری کنند.

 

انتهای پیام/

 

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    موضوع

    پیام شما