مسکن اجتماعی اصلا وجود خارجی ندارد/مسکن مهر 5 میلیون خانوار را خانه دار کرد/کارنامه دولت در حوزه مسکن زیر صفر است

آخرین اخبار

مسکن اجتماعی اصلا وجود خارجی ندارد/مسکن مهر 5 میلیون خانوار را خانه دار کرد/کارنامه دولت در حوزه مسکن زیر صفر است

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن در خصوص وضعیت مسکن اجتماعی و کارنامه دولت در حوزه مسکن اظهارداشت: متاسفانه به دلیل بی کفایتی مدیران و وزاری دولتی مسکن اجتماعی بر خلاف مصوبات هیات وزیران تا به امروز در کشور اجرا نشده است.

به گزارش نیساخبر“مجتبی بیگدلی ، رئیس انجمن انبوه سازان مسکن  در خصوص وضعیت مسکن اجتماعی و کارنامه دولت در حوزه مسکن اظهارداشت: متاسفانه به دلیل بی کفایتی مدیران و وزاری دولتی مسکن اجتماعی بر خلاف مصوبات هیات وزیران تا به امروز در کشور اجرا نشده است.

 

وی ادامه داد: این درحالی است که دولت باید از ابتدای سال 96 طرح مسکن اجتماعی را در کشور آغاز می کرد ولی متاسفانه به دلیل بی کفایتی و عدم اعتقاد دولتی ها به مسکن های حمایتی برای قشر ضعیف و کم درآمد جامعه این طرح همچنان در حاله ای از ابهام باقی مانده و در دبیرخانه های دولت خاک می خورد.

 

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن با اشاره به طرح مسکن مهر گفت: مسکن مهر با تمام ایرداتی که به ان وارد است توانست این طرح 5 میلیون نفر را خانه دار کند و بسیاری از افراد کم درآمد و قشر و ضعیف جامعه به سبب همین طرح توانستند خانه ای برای خود خریداری کنند.

 

بیگدلی با بیان اینکه کارنامه عملکرد دولت در حوزه مسکن زیر صفر است بیان داشت: متاسفانه دولت و بویژه سخص رئیس جمهور هیچ اعتقادی به مسکن حمایتی برای افراد آسیب پذیر جامعه ندارد و کارنامه دولت در حوزه مسکن زیر صفر است که این لکه ننگی است بر دامن دولت تدبیر و امید که نتوانست در طول مدیریت خود کاری برای اقشار ضعیف جامعه کند.

 

وی گفت: این دولت هیچ عقیده ای به مسکن مهر و اجتماعی و غیره ذلک ندارد و نخواهد داشت چونکه خوی اشرافی گری همراه این دولت است و تا زمانی که مدیران نجومی بگیر در این دولت وجود دارند نخواهند توانست در زمینه افشار ضعیف و کم درآمد جامعه کاری کنند.

 

انتهای پیام/

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.