مناطق گردشگری شهرستان سلسله طرح مطالعاتی ندارد

آخرین اخبار

فرماندار سلسله گفت: عدم وجود طرح مطالعاتی برای مناطق گردشگری شهرستان سلسله سبب اجرایی نشدن طرح‌های اجرایی شده است.

مناطق گردشگری شهرستان سلسله طرح مطالعاتی ندارد

به گزارش نیساخبر” قدرت‌الله فلاح نژاد در جلسه کارگروه گردشگری، صنایع‌دستی و میراث فرهنگی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد،  با اشاره به وجود سه منطقه نمونه گردشگری در سسله اظهار داشت: مناطق گردشگری رودخانه کاکا رضا، سراب کهمان و سراب گلهو سبب جذب گردشگران بسیاری در این منطقه شده است.

وی افزود: عدم وجود طرح مطالعاتی برای مناطق گردشگری سبب اجرایی نشدن طرح‌های اجرایی می‌شود که سبب نارضایتی و اعتراض مردم نیز شده است. این در حالی است که فاصله 40 کیلومتری شهرستان سلسله از خرم آباد و اختلاف دمای حدود 15 درجه‌ای سبب استقبال خوب گردشگران از این شهرستان شده است.

فرماندار سلسله به طرح آزاد سازی حریم رودخانه کهمان اشاره و عنوان کرد: طرح آزادسازی رودخانه و جاده‌های منتهی به سراب کهمان از مهمترین اقدامات در حوزه رودخانه‌های کشور بود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح درآرامش کامل و هماهنگی لازم بین دستگاه‌ها و مردم منطقه انجام شد ولی چنانچه اقدامات بعدی صورت نگیرد این اقدام عقیم خواهد ماند. چنانچه برای افرادی که در اجرای این طرح همکاری کرده‌اند شغل ایجاد نشود سبب نارضایتی آن‌ها می‌شود.

فلاح نژاد با اشاره به عدم راه دسترسی مناسب مناطق گردشگری اظهار داشت: از کاکارضا به سمت بخش بیرانوند سالیان گذشته شاهد تعریض جاده بوده‌ایم که متاسفانه متوقف شده و تصادفات زیادی رخ می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.