مهلت جمع‌آوری بانک اطلاعاتی خبرنگاران لرستان تمدید شد

آخرین اخبار

سید احمد موسوی روز جمعه با اشاره به نزدیک شدن به روز خبرنگار افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، ساخت سردیس شهید محمود صارمی و رونمایی از آن در روز خبرنگار، نامگذاری یکی از خیابان‌های شهر خرم آباد به نام یکی از مفاخر استان، بازدید طرح مسکن خبرنگاران، افتتاح ساختمان جدید خانه مطبوعات، رونمایی از کارت های جدید خانه مطبوعات، برگزاری جشن جنگ شادی در روز خبرنگار ( در صورت عادی شدن شرایط )، کوهپیمایی با حضور خبرنگاران و خانواده آنها و برگزاری مسابقه آشپزی بانوان خبرنگار با جوایز ویژه از مهمترین اقدامات هفته خبرنگار است.

وی ادامه داد: همچنین بررسی و انتخاب رابطین اداری خانه مطبوعات در شهرستان‌ها در دستور کار قرار دارد که در این راستا اولین رابط اداری خانه مطبوعات در شهرستان دورود منصوب شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.