«نان» با کیفیت می‌شود

آخرین اخبار

منوچهر اسبکوه  اظهار داشت: نانوایی‌های استان پس از افزایش قیمت نان در استان‌های همجوار برای جلوگیری از کاهش کیفیت نان خواستار افزایش قیمت نان شدند که با این موضوع  طی هفته گذشته موافقت شد.

وی با بیان اینکه پس از افزایش قیمت نان بایستی شاهد افزایش کیفیت نان باشیم، افزود: با وجود این افزایش قیمت در صورتی که تخلفاتی مانند کیفیت پایین نان و کم فروشی در یک واحد نانوایی مشاهده شود به شدت با واحد متخلف برخورد می‌کنیم.

 رئیس اتاق اصناف لرستان بیان کرد: چانه هر عددنان لواش ۱۷۵ گرم است که پس از پخت بایستی به ۱۳۳ گرم برسد همچنین برای نان‌های سنگک و ساجی نیز چانه نان ۶۴۰ و ۳۲۰ گرم بوده که پس از پخت باید به ۵۰۰ و ۲۶۰ گرم برسد.

اسبکوه با اشاره به اینکه مردم در صورت تخلف می‌توانند به سازمان‌های مربوطه تماس بگیرند، تصریح کرد: در صورت مشاهده تخلف مردم می‌توانند با شماره‌های ۱۳۵، ۱۲۴ و ۳۳۸۱۰۱۲۳۴۵ واحد صنفی متخلف را معرفی کنند و در اسرع وقت و با سرعت هر چه بیشتر با آن برخورد می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.