نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در لرستان برپا می‌شود

آخرین اخبار

سرهنگ پاسدار محسن رشیدی با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب  اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نمایشگاه بزرگ دستاوردهای 40 سال اقتدار و سربلندی در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان لرستان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف بازنمایی افتخارات دوران دفاع مقدس و دستاوردهای چهل ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف امنیتی، انتظامی، عمرانی، اجتماعی و غیره با حضور تمامی دستگاه‌های اجرایی و امنیتی و نظامی استان  برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی، نظامی و امنیتی در قالب 80 غرفه دستاوردها 40 ساله خود را با اسناد، مدارک و فعالیت فرهنگی در این نمایشگاه به نمایش می‌گذارند.

وی بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب  اسلامی استان لرستان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان از 31 شهریورماه به مدت یک هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همه روزه آماده بازدید علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.