نماینده مردم الیگودرز: این که گفته می‌شود دولت در لرستان 17 هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست / دولت لیست این 17 هزار نفر را منتشر کند

آخرین اخبار

این که گفته می‌شود دولت در لرستان 17 هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست / دولت لیست این 17 هزار نفر را منتشر کند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از عملکرد ضعیف دولت در بحث اشتغال‌زایی هم در سطح ملی و هم در استانی انتقاد کرد و گفت: این که ادعا می‌شود دولت در لرستان ۱۷ هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست.

گزارش نیساخبر، “محمد خدابخشی” از عملکرد ضعیف دولت در بحث اشتغال‌زایی هم در سطح ملی و هم در استان لرستان انتقاد کرد و گفت: این که ادعا می‌شود دولت در لرستان 17 هزار شغل ایجاد کرده، ادعایی بیش نیست و در صورتی که چنین اتفاقی رخ داده است، دولت لیست این 17 هزار نفر را برای مردم لرستان منتشر کند.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در حوزه زیرساخت‌ها، شهرستان الیگودرز هشتمین شهر در بین شهرهای استان لرستان است، تأکید کرد: فراهم ساختن زیرساخت‌های حمل‌ونقل، انرژی و ارتباطات از پیش‌نیازهای توسعه شهرستان به‌منظور اجرای پروژه اشتغال‌زایی است.
خدابخشی از مسئولان خواست نسبت به زیرساخت‌های لازم در الیگودرز اقدام کنند و گفت: هیچ نهادی در دولت متولی اشتغال‌زایی نیست و خود را در حوزه اشتغال پاسخگو نمی‌داند و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی که مسئولیت قانونی دارد، متأسفانه بسیار منفعلانه برخورد می‌کند و برنامه‌ای برای اشتغال ندارد.
انتهای پیام/
منبع: لرستان خبر
[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.