اخبار ویژه

کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا:

هجمه رسانه‌ای غرب برای عدم حضور مردم ایران در انتخابات/ مردم فرد اصلح و انقلابی را انتخاب کنند

هجمه رسانه‌ای غرب برای عدم حضور مردم ایران در انتخابات/ مردم فرد اصلح و انقلابی را انتخاب کنند

کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا با اشاره به هجمه رسانه‌ای غرب برای عدم حضور مردم ایران در انتخابات گفت: مردم با انتخاب فرد اصلح، انقلابی وکسانی که دل در گرو نظام دارند در سرنوشت خود سهیم باشند.

امیرعلی حیدر امیری اظهار داشت: برمبنای نظرسنجی ها به خاطر گرانی، تورم وعدم مدیریت دولت بر امور مردم مقداری دلسرد شده اند اما نظام را دوست داشته و دل در گرو نظام دارند و در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

وی افزود: مهمترین عامل تاثیر گذار نیز فرمایشات مقام معظم رهبری است که مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کرده اند که رای تنها به یک نفر نیست بلکه با انتخاب نیروهای اصلح و انقلابی رای به برقراری حکومت اسلامی، مقبولیت ومشروعیت نظام اسلامی می دهیم.

کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا عنوان کرد: هجمه رسانه ای که از خارج از مرزها سرچشمه می گیرد و متاسفانه به درون نفوذ کرده است، مردم را به عدم حضور در پای صندوق های رای دعوت می کنند که این از اتاق فکر صهیونیست جهانی و منافقین در فضاهای مجازی منشا می گیرد .

وی تصریح کرد: رسانه های بیگانه با مقایسه کردن شرایط مردم به این صورت که رای دادن تاثیری بر سرنوشت آنها ندارد و رای ندادن اعتراض منفی برای نظام است درصدد دلسرد کردن مردم برای حضور در انتخابات هستند و به شدت روی این مورد کار می کنند.

امیری با اشاره به اطلاع رسانی، بصیرت بخشی و آگاهی به مردم گفت: انتخابات در شرایط خیلی سخت تر هم برگزار شده است وچه بخواهیم چه نخواهیم افردی به عنوان نماینده به مجلس خواهند رفت ولی بهتر آن است که مردم با انتخاب فرد اصلح، انقلابی وکسانی که دل در گرو نظام دارند در سرنوشت خود سهیم باشند.

انتهای پیام/