هشت میلیارد تومان تجهیزات اورژانسی در لرستان خریداری شد

آخرین اخبار

علاالدین شیخی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این امکانات براساس نیاز استان به تجهیزات پزشکی اورژانس پیش بیمارستانی با همکاری اورژانس کشور  و دانشگاه علوم پزشکی لرستان تخصیص یافت.

وی اظهار داشت: در سال جهش تولید و خدمت به مردم، پیگیری برای واگذاری آمبولانس های بیشتر به استان در دستور کار است تا بتوان دسترسی مردم را به خدمات اورژانس های پیش بیمارستانی افزایش داد.

وی تصریح کرد: پایگاه جدید پیش بیمارستانی منطقه عدل آباد سلسله و دلفان راه اندازی شده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس دیگر به ناوگان لجستیکی فوریت های پزشکی ۱۱۵ لرستان اضافه می شود.

شیخی با تاکید بر ضرورت استفاده از امکانات موتورلانس برای شهرهای بزرگ استان گفت: هم اکنون ۷۲ پایگاه شهری و بین جاده ای فوریت های پزشکی ۱۱۵ و۲ پایگاه هوایی بصورت شبانه روزی به مردم لرستان خدمت می کنند.

اورژانس لرستان سال گذشته به ۶۸ هزار و ۴۴۵ مصدوم رسیدگی کرد.

تحویل ۱۶ دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل برای مناطق کوهستان و صعب العبور از اورژانس کشور و توزیع بین پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان‌های مختلف با ارزش ریالی هر دستگاه ۱۲۰ میلیارد ریال از جمله اقدامات لجستیکی ۱۱۵ لرستان در سال ۹۸ است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.