هیئت پهلوانی و زورخانه‌ای لرستان از خبرنگاران سلسله تجلیل کرد

آخرین اخبار

به گزارش نیساخبر، هیئت پهلوانی و زورخانه ای لرستان در جلسه ای در زورخانه «شهید اسدالله حسنوند»  از خبرنگاران شهرستان سلسله تجلیل کرد.

در این مراسم ورزشکارانی از شهرستان های دزفول، بروجرد و خرم آباد که همگی از پیشکسوتان ورزش باستانی بودند نیز شرکت داشتند.

سید مهدی امینی نسب سرپرست هیئت پهلوانی و زورخانه ای سلسله در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: امید داریم که مسئولین توجه خاص و ویژه به ورزش باستانی الشتر داشته باشند که ما بتوانیم ورزشکاران خوبی تقدیم جامعه کنیم.

غلامرضا چنگیزیان رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای لرستان هم ضمن گرامی داشت روز خبرنگار گفت: کسی که پا در گود زورخانه می گذارد باید اخلاق مدار باشد؛ زیرا ما از همین گود زورخانه شهدای زیادی را تقدیم نظام و انقلاب کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: امیدورام ورزشکاران سلسله همچنان که زبانزد هستند، بتوانند الگوی خوبی برای جوانان ما باشند.

انتهای پیام/

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.